• Spotkanie ze Strażą Miejską

• 27 lutego (środa) Wirujące Brzdące, Kotki Psotki oraz Opytymisie będą uczestniczyły w spotkaniu ze Strażą Miejską.

• Rekrutacja 2019/2020

• Przypominamy, że zgodnie z harmonogramem rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, w dniach 13 – 19 lutego br. do godz. 16.00 należy złożyć deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w kolejnym roku szkolnym. Prosimy o dostarczenie wypełnionego druku bezpośrednio do nauczycielek poszczególnych grup. Więcej informacji w zakładce Rekrutacja 2019/2020.   DEKLARACJA

• Przedstawienie w BCEK

• 22 lutego (piątek) Śmiecholudki i Wirujące Brzdące idą do Bielańskiego Centrum Edukacji Kulturalnej na przedstawienie pt. "Buziak mamusi". Przedstawienie zaczyna się o godz. 11.00.

• Zajęcia w Mediatece

• 15 lutego (piątek) Optymisie wezmą udział w warsztatach "Ptaki wokół nas" organizowanych przez Mediatekę. W tym dniu śniadanie będzie o godz. 8.30. Wyjście z przedszkola planowane jest o godz. 9.10.

• Choroby

• Informujemy, że nadal zgłaszane są kolejne przypadki zachorowania na ospę, dlatego prosimy o obserwację dzieci. Jednocześnie przypominamy, że do przedszkola przyprowadzamy wyłącznie dzieci zdrowe.

• Bal karnawałowy

• 12 lutego (wtorek) w przedszkolu odbędzie się BAL KARNAWAŁOWY. Prosimy rodziców o przygotowanie strojów dla dzieci i przyniesienie do przedszkola w dniu imprezy w podpisanej torbie.

• Zebrania grupowe

• 11 lutego (poniedziałek) o godz. 17.30 zapraszamy rodziców dzieci z najstarszych grup (Optymisie, Kotki Psotki i Wirujące Brzdące) do udziału w zebraniach grupowych. Na zebranie zapraszamy bez dzieci.