• Informacja dotycząca strajku

• Informujemy o planowanej akcji strajkowej pracowników naszego przedszkola w terminie  od 8 kwietnia 2019 r. do odwołania. W przeprowadzonym referendum za strajkiem opowiedziało się 95,84 % nauczycieli i pracowników obsługi.

Jeżeli dojdzie do strajku, a jest to bardzo prawdopodobne, pracownicy wstrzymają się od wykonywania pracy.

O tym, czy strajk się odbędzie, zostaniecie Państwo poinformowani na 5 dni przed samym strajkiem.

• Wycieczka do Teatru Guliwer

• 26 marca (wtorek) Śmiecholudki i Wirujące Brzdące jadą do Teatru Guliwer na przedstawienie pt. "Calineczka". W dniu wycieczki śniadanie będzie o godz. 7.45. Wyjazd z przedszkola planowany jest o godz. 8.30.

• DYŻUR WAKACYJNY

• Od 19 marca (od godz. 9.00)  do 1 kwietnia br. (do godz. 24.00) zostanie włączona dla rodziców możliwość wprowadzania do systemu wniosków na dyżur wakacyjny. Szczegółowe informacje w zakładce DYŻUR WAKACYJNY.

• Warsztaty "Fascynujący świat mrówek"

• 22 marca  (piątek) Wesołe Iskierki, Milumisie, Śmiecholudki oraz Kotki Psotki będą uczestniczyć w projekcie pod tytułem "Fascynujący Świat Mrówek". W czasie godzinnych warsztatów, działając na wszystkie zmysły, w otoczeniu teatralnej scenografii i licznych akcesoriów dzieci poznają tajemniczy świat tych pracowitych i niesamowicie silnych owadów. Degustacja miodu spadziowego, tablice edukacyjne i obrazowość tych zajęć pozwoli lepiej zrozumieć mrówki i ich wpływ na nasze otoczenie. Na koniec zajęć dzieci otrzymają własnoręcznie wykonane pamiątkowe mrowisko, drewnianą mrówkę oraz słoiczek miodu.

• Wyjście do Bielańskiego Centrum Edukacji Kulturalnej

• 21 marca (czwartek) Milumisie obejrzą w Bielańskim Centrum Edukacji Kulturalnej muzyczną bajkę interaktywną „Krystalia, czyli zamarznięte serce”. Bajka opowiada o tym, jak wielką moc mają dziecięce serduszka, jak ważna jest dobroć i odwaga.

• Wycieczka do Muzeum Ewolucji

• 14 marca (czwartek) odbędzie się wycieczka do Muzeum Ewolucji dla grupy Śmiecholudki oraz Wirujące Brzdące. Dzieci wezmą udział w lekcji pt. "Ewolucja na lądach". Wyjazd autokarem o godzinie 10.00.

• Siódma edycja ogólnopolskiej kampanii "Gorączka Złota PCK 2019"

• Mazowiecki Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża rozpoczyna kolejną, siódmą edycję ogólnopolskiej kampanii „Gorączka Złota PCK 2019”. Akcja trwa do 24.05.2019 roku. Program polega na zbieraniu złotych monet 1, 2 i 5 groszowych. Gorąco zachęcamy do włączenia się w tegoroczną akcję, bo nawet najmniejsza pomoc jest cegiełką, która buduje lepszy świat! Złote monety wrzucamy do skarbonki oznaczonej logo „Gorączka Złota PCK”.