• Pożegnanie przedszkolaków

• 18 czerwca (wtorek) przed południem odbędzie się uroczystość pożegnania dzieci kończących edukację przedszkolną. Prosimy o przygotowanie dla dzieci odświętnych strojów.

• Muzeum Ewolucji

• 19 czerwca (środa) Kotki Psotki oraz Optymisie jadą do Muzeum Ewolucji. W tym dniu śniadanie będzie o godzinie 8.15.  Planowany wyjazd o godzinie 9.00

• Optymistyczny Festyn Rodzinny "Na Dzikim Zachodzie"

• 13 czerwca (czwartek) w naszym przedszkolu odbędzie się Optymistyczny Festyn Rodzinny "Na Dziikim Zachodzie". W związku z upałami została zmieniona godzina rozpoczęcia na 17.00. Zapraszamy.

• Zebranie informacyjne

• Zapraszamy rodziców dzieci przyjętych do naszego przedszkola na zebranie informacyjne w dniu  11 czerwca o godzinie 17.00.

Na zebranie zapraszamy bez dzieci.

• Dziecięca Akademia Sportu

• 12 czerwca (środa) w grupie Kotki Psotki odbędą się zajęcia w ramach programu Dziecięca Akademia Sportu. Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 11.00.

• Wyjście do szkoły

• 10 czerwca (poniedziałek) Optymisie idą do Szkoły Podstawowej nr 263. Zwiedzanie rozpoczyna się o 11.20.

• Dziecięca Akademia Sportu

• 5 czerwca (środa) w grupie Wirujące Brzdące odbędą się zajęcia w ramach programu Dziecięca Akademia Sportu. Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 11.00.

• Dziecięca Akademia Sportu

• 5 czerwca (środa) dzieci z grupy Optymisie jadą do Akademii Wychowania Fizycznego na zajęcia z piłki ręcznej w ramach programu Dziecięca Akademia Sportu. Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 10.30.