• Dzień Pluszowego Misia

• 25 listopada (poniedziałek) świętujemy Dzień Pluszowego Misia. Zapraszamy wszystkie miśki i misiaczki do naszego przedszkola - dzieci  przychodzą do przedszkola wraz ze swoimi Misiakami i wspaniałymi humorami. Na dzieci i ich pluszowych przyjaciół czeka wiele atrakcji: cały dzień wspólnych zabaw w grupach oraz optymistyczny bal „ Pluszowy Miś i jego przyjaciele”.

• Warsztaty Mali Architekci - klockowe szaleństwo

• 22 listopada (piątek) w naszym przedszkolu odbędą się warsztaty Mali Architekci - klockowe szaleństwo.

• BCEK

• 21 listopada (środa) Śmiechotki oraz Wirujące Brzdące wychodzą do Bielańskiego Centrum Edukacji Kulturalnej na przedstawienie pt. "Pimpuś Sadełko". Wyjście z przedszkola o godzinie 10.35.

• Warsztaty mydlarskie

• 20 listopada (środa) w grupie Śmiechotki i Wesołe Iskierki odbędą się wrsztaty mydlarskie.

• Wycieczka do Teatru

• 19 listopada (wtorek) Śmiecholudki oraz Kotki Psotki jadą na przedstawienie do Teatru Baj. Wyjazd z przedszkola o godzinie 8.30.  Śniadanie w tym dniu o godzinie 7.30.

• AWF

• 13 listopada (środa) Kotki Psotki jadą do AWF na zajęcia w ramach projektu DAS. Wyjazd z przedszkola o godzinie 11.00.

• Warsztaty jesienne

• 14 listopada (czwartek) o godzinie 17.00 w grupie Milumisie odbędą się warszaty jesienne pt. "Jesienne inspiracje muzyczno - plastyczne". Zapraszamy :)

• Motylarnia

• 14 listopada (czwartek) Wirujące Brzdące jadą na godzinę 10.00 do Motylarni. Planowne wyjście z przedszkola o godzinie 8.20.

• Warsztaty jesienne

• 6 listopada (środa) o godzinie 17.00 obędą się warsztaty jesienne pt. "Kolorowa jesień" w grupie Śmiecholudki. Zapraszamy :)

• AWF

• 6 listopada (środa) Wirujące Brzdące jadą do AWF na zajęcia w ramach projektu DAS. Wyjazd z przedszkola o godzinie 11.00.