• Zebranie z Rodzicami

• Serdecznie zapraszamy na grupowe zebrania organizacyjne.

10 września o godz. 17.30 – Wesołe Iskierki, Wirujące Brzdące, Kotki Psotki

11 września o godz. 17.30 – Maluszki, Milumisie, Śmiecholudki

Na zebranie zapraszamy bez dzieci.

• Witamy w przedszkolu

• Już w najbliższy poniedziałek, po wakacyjnej przerwie rozpoczynamy nowy rok szkolny. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców. Przedszkole czynne jest w godz. 7.00-17.30. Życzymy dzieciom dużo radości i samych optymistycznych dni w naszym przedszkolu. Zapraszamy

• Dyżur wakacyjny

• Przypominamy, że od 29 lipca rozpoczyna się dyżur wakacyjny w naszym przedszkolu. Prosimy o zaopatrzenie dzieci w kapcie, a maluszki w piżamkę do spania. Na naszej stronie w zakładce STREFA RODZICA znajduje się druk UPOWAŻNIENIE DO ODBIORU DZIECKA, który należy wypełnić i dostarczyć nauczycielce grupy.

• Pożegnanie przedszkolaków

• 18 czerwca (wtorek) przed południem odbędzie się uroczystość pożegnania dzieci kończących edukację przedszkolną. Prosimy o przygotowanie dla dzieci odświętnych strojów.

• Muzeum Ewolucji

• 19 czerwca (środa) Kotki Psotki oraz Optymisie jadą do Muzeum Ewolucji. W tym dniu śniadanie będzie o godzinie 8.15.  Planowany wyjazd o godzinie 9.00

• Optymistyczny Festyn Rodzinny "Na Dzikim Zachodzie"

• 13 czerwca (czwartek) w naszym przedszkolu odbędzie się Optymistyczny Festyn Rodzinny "Na Dziikim Zachodzie". W związku z upałami została zmieniona godzina rozpoczęcia na 17.00. Zapraszamy.

• Zebranie informacyjne

• Zapraszamy rodziców dzieci przyjętych do naszego przedszkola na zebranie informacyjne w dniu  11 czerwca o godzinie 17.00.

Na zebranie zapraszamy bez dzieci.