• Dziecięca Akademia Sportu

• 12 czerwca (środa) w grupie Kotki Psotki odbędą się zajęcia w ramach programu Dziecięca Akademia Sportu. Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 11.00.

• Wyjście do szkoły

• 10 czerwca (poniedziałek) Optymisie idą do Szkoły Podstawowej nr 263. Zwiedzanie rozpoczyna się o 11.20.

• Dziecięca Akademia Sportu

• 5 czerwca (środa) w grupie Wirujące Brzdące odbędą się zajęcia w ramach programu Dziecięca Akademia Sportu. Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 11.00.

• Dziecięca Akademia Sportu

• 5 czerwca (środa) dzieci z grupy Optymisie jadą do Akademii Wychowania Fizycznego na zajęcia z piłki ręcznej w ramach programu Dziecięca Akademia Sportu. Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 10.30.

• Procedury bezpieczeństwa

• 28 maja br. odbyły się zebrania grupowe, na których zostały przypomniane procedury bezpieczeństwa obowiązujące w naszej placówce. Rodziców, którzy nie mogli uczestniczyć w spotkaniu prosimy o zapoznanie się z dokumentami. Procedury obowiązujące rodziców znajdują się w zakładce

STREFA RODZICA/CODZIENNE INFORMACJE/DOKUMENTY I DRUKI/PROCEDURY

• Dziecięca Akademia Sportu

• 29 maja (środa) dzieci z grupy Optymisie jadą do Akademii Wychowania Fizycznego na zajęcia z piłki ręcznej w ramach programu Dziecięca Akademia Sportu. Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 10.30.

• Bębniarze

• Nowy film został dodany do galerii Bębniarze

• Zebranie

• W odpowiedzi na pismo  Mazowieckiego Kuratora Oświaty nr KOG.576.39.2019.ZR z dnia 13 maja 2019 r. po tragicznym zdarzeniu do jakiego doszło w jednej z warszawskich szkół informujemy, że zgodnie z zaleceniami MKO w dniu 28 maja 2019 r. (wtorek) o godzinie 17.00 zostaną zorganizowane zebrania grupowe z rodzicami mające na celu przypomnienie procedur i regulaminów bezpieczeństwa obowiązujących w naszym przedszkolu. Jednocześnie w celu wzmocnienia współpracy pomiędzy przedszkolem a rodzicami, MKO zaleca wprowadzenie formuły tzw. anonimowej skrzynki na sygnały.

• Muzykowanie - Wesołe Iskierki

• 22 maja (środa) w grupie Wesołe Iskierki odbędą się zajęcia z rodzicami pt. "Wspólne muzykowanie". Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.00. Serdecznie zapraszamy.

• Pomagamy przez ubranie

• Nasze przedszkole uczestniczy w projekcie „Pomagamy przez ubranie”. Projekt ma na celu działanie na rzecz innych, poprzez zbiórkę odzieży między innymi na rzecz Fundacji „Akogo” Ewy Błaszczyk. Może będzie to doskonała motywacja do zrobienia odkładanych na później porządków w szafach i przekazaniu rzeczy, których już nie wykorzystamy. Pojemnik na odzież znajduje się w korytarzu do szatni dziecięcej przy schodach.

• Gorączka Złota PCK 2019

• Przed nami ostatni tydzień trwania kampanii „Gorączka Złota PCK 2019”. Zapraszamy do wspólnego pomagania i wrzucania do naszej skarbonki monet 1,2 i 5 groszowych. Akcja trwa do 24 maja 2019 r.

• Przedstawienie w BCEK

• 17 maja (piątek) Wesołe Iskierki idą do Bielańskiego Centrum Edukacji Kulturalnej na przedstawienie pt. "Baśń o Lekkiej Królewnie". Przedstawienie zaczyna się o godz. 11.00.