• Przyszła Pani Wiosna :)

• Pierwszego dnia wiosny nasze przedszkole rozkwitło! Mamy nadzieję, że wiosenna pogoda będzie tak ciepła i radosna jak atmosfera dzisiejszego poranka podczas wspólnego dekorowania. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za przygotowanie przepięknnych, wiosennych prac :)

• Konkurs "Wielkanocna Pisanka"

• Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie prac na nasz przedszkolny konkurs plastyczny "Wielkanocna pisanka". Wpłynęło ponad 50 prac konkursowych. Rodzice i dzieci zaskoczyli nas pomysłowością oraz kreatywnością. Komisja konkursowa miała niezwykle trudne zadanie, ponieważ każda z prac była piękna i niepowtarzalna. Dlatego po długich obradach zdecydowano, że wszystkie prace zostaną nagrodzone, a dzieci otrzymają pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie.