• Światowy Dzień Uśmiechu

• Światowy Dzień Uśmiechu to dla naszego przedszkola święto wyjątkowe. Już od samego rana z pomocą dzieci i rodziców ozdabialiśmy nasz przyprzedszkolny placyk malując na nim radosne buźki. Kolorowe dzieło zostało dokończone przez dzieci w ciągu dnia. Nasze przedszkolaki tworzyły kolorowe, roześmiane prace plastyczne. Starszaki dodatkowo niosły swoje uśmiechy okolicznym mieszkańcom w roześmianej paradzie. Przedszkolaki obdarowywały napotkane dzieci i osoby starsze balonami.

• Królewski Bal Przedszkolaka

• Świat zwierząt, tańce, zabawy ruchowe, konkurencje sportowe - taki był tegoroczny Bal Przedszkolaków pod hasłem "W Królestwie Leśnych Zwierząt". Jak zwykle nie zabrakło na nim mnóstwa śmiechu, radości i pozytywnej energii.