• Wycieczka

• 8 października (wtorek) Wesołe Iskierki i Milumisie jadą na wycieczkę do Farmy Dyń w Powsinie. Wyjazd z przedszkola o godz. 8.00.

• Szkolenie z pierwszej pomocy

• Przypominamy, że 26 września  (czwartek) w naszym przedszkolu odbędzie się szkolenie z udzielania pierwszej pomocy pediatrycznej.  Zapraszamy o godzinie 17.00.

• Dziecięca Akademia Sportu

• 25 września (środa) Kotki Psotki jadą do AWF na zajęcia z taekwondo w ramach projektu Dziecięca Akademia Sportu. Wyjazd z przedszkola o godzinie  9.45.

• Dzień Przedszkolaka

• 20 września (piątek) będziemy świętować w naszym przedszkolu Dzień Przedszkolaka.

• Dziecięca Akademia Sportu

• 19 września (czwartek) w grupie Śmiecholudki o godzinie 11.00 odbędą się zajęcia sportowe z rugby w ramach projektu Dziecięca Akademia Sportu.

• Dziecięca Akademia Sportu

• 18 września (środa) Wirujące Brzdące jadą do AWF na zajęcia z taekwondo w ramach projektu  Dziecięca Akademia Sportu. Wyjazd z przedszkola o godzinie 10.30.

• Zabawa na powitanie przedszkola

• 13 września (piątek) o godzinie 10.00 w naszym przedszkolu odbędzie się zabawa na powitanie przedszkola.

• Pomóż się przytulić

• Nasze przedszkole dołącza do akcji Wielka zbiórka pluszaków dla dzieci z sali wybudzeń z Centrum Zdrowia Dziecka. Od przyszłego tygodnia w szatni będzie stał pojemnik na maskotki. Ważną informacją jest to aby każdy pluszak był nowy z metką. Zapraszamy do wspólnej Akcji :)

• Dziecięca Akademia Sportu

• 12 września (czwartek) w grupie Śmiecholudki o godzinie 11.00 odbędą się zajęcia sportowe z rugby w ramach projektu Dziecięca Akademia Sportu.